DOGA CARS / Rady pre motoristov / 5 tipov pri požičaní auta


5 tipov pri požičaní auta

Požičanie auta palubová doska

Požičanie auta v autopožičovni je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí nevlastnia auto. Požičanie auta na dovolenku, víkendový pobyt alebo len tak na pár dní, kedy si potrebujete spraviť väčší nákup, vybaviť doktorov a úrady je úplne bežné. Prinášame vám 5 tipov, ktoré vám pri prenájme auta pomôžu.

1. Plánujte v predstihu

Čím skôr plánujete požičanie auta, tým máte väčší výber. Môžete si vybrať vozidlo, ktoré vám vyhovuje najviac modelom, motorizáciou, prevodovkou či spotrebou. Najmä počas letnej sezóny je mnoho áut prenajatých. Viete termín vašej dovolenky? Rezervujte si auto čím skôr. Samozrejme netreba zúfať, ani keď vás niečo náhle prekvapí, určite sa auto nájde, aj keď možno nebude 100% podľa vašich predstáv.

2. Nebojte sa poradiť

V autopožičovni Doga Cars sme vám pripravení poradiť. Mnoho zákazníkov sú občasní šoféri a nemajú s autami až toľko skúseností. Nebojte sa spýtať a poradiť ohľadom výberu vhodného auta pre vás, ako natankovať, čo robiť v prípade defektu, jednoducho všetko čo vás napadne. Vyberieme to najlepšie auto pre vás a poradíme kedykoľvek aj počas prenájmu.

Požičanie auta Banská Bystrica

3. Čím dlhší prenájom, tým výhodnejšia cena

Pri požičaní auta myslite prakticky a môžete ušetriť. Prenájom na viac dní je výhodnejší a môžete výrazne ušetriť. Porozmýšľajte, kedy auto potrebujete a pozrite si cenník prenájmu. Niekedy vás dlhší prenájom vyjde lacnejšie ako kratší. Potrebujete auto na víkend? Najviac sa vám oplatí využiť víkendovú akciu.

4. Dajte si pozor na podmienky

Pri požičaní auta si dajte pozor na podmienky a najmä na denný limit najazdených kilometrov. Mnoho autopožičovní ponúkajú nízky denný limit, čo sa vám môže vypomstiť pri ceste na zahraničnú dovolenku. V autopožičovni Doga Cars máme denný limit až 250 km, čiže pri 7-dňovom prenájme bez problémov „otočíte“ dovolenku v Chorvátsku.

5. Pozrite sa aj na ďalšie benefity

Mnoho autopožičovní ponúka aj rôzne benefity. Okrem ceny za prenájom a denného limitu najazdených kilometrov si preverte aj benefity ako sú diaľničná známka, možnosti autopríslušenstva, pristavenie vozidla alebo doplatok za druhé šoféra. U nás tieto benefity máte všetky v cene.

Podobné články